PC „Luizė“

Tai jaukus prekybos centras, kuriame kiekvienas greitai suras tai, ko ieško, taip pat galės mėgautis puikiai praleistu laiku. Čia įsikūrę reikalingiausios parduotuvės su aukštos kokybės produktais bei paslaugomis. Prekybos centras veikia nuo 2014 metų ir džiaugiasi kasmet augančiu lankytojų skaičiumi. Pasivaikščiokite virtualiai po prekybos centrą „Luizė“:

PC „LUIZĖ“ TURAS

Čia turime RIMI

Rimi HyperMarket– vienoje vietoje rasite visus maisto produktus lengviems pusryčiams ar ištaigingai vakarienei, taip pat ir namų apyvokos daiktus, reikalingus patogiai ir kokybiškai buičiai. Maisto produktų šviežumu, kulinarinių gaminių patiekimu bei kokybišku klientų aptarnavimu rūpinasi ne viena dešimtis „Rimi“ darbuotojų. 

Viskas, ko reikia

Rūpintis savo ar naminių gyvūnėlių sveikata, išskirtinėmis vaišėmis, apranga ar dovanomis su PC Luizė išties lengva! Pas mus rasite viską, ko reikia – „Camelia“ vaistinė pasirūpins jūsų sveikata, veterinarinių prekių parduotuvėse „Vet-1“ bei „Kika“ rasite kuo palepinti savo augintinius. Pikantiškų užkandžių, prieskonių bei džiovintų vasių bei skanių dovanų idėjų ieškokite  Gėrybių ragas“ salelėje. O kur dar ekologiškų namų ūkio prekių bei maisto produktų krautuvėlės Du medu“ gėrybės! Beje, pakeliui namo, nepamirškite nudžiuginti artimųjų – gražiausiomis gėlėmis iš „La Fleur“.

Žaidimų aikštelė šeimai

Prekybos centras „Luizė“ – geriausias pasirinkimas jūsų šeimai. Vaikai ypač mėgsta naują ir šiuolaikiškai įrengtą žaidimų aikštelę. Sūpynės, čiuožyklos, slėpynių bokšteliai. Saugi erdvė smagiems žaidimams, suoliukai mamoms ir močiutėms. Visą šeimą suburs gardūs pietūs „Pipitos“ picerijoje. 

Pakrovimo stotelės elektromobiliams

Mes rūpinamės Jūsų patogumu ir įrengėme 3 įkrovimo stoteles, kur vienu metu gali krautis 5 automobiliai (jungtys CCS, CHAdeMo). Atsiskaitymas už įkrovimą – per Elektrum Drive Apps programėlę. PC „Luizė“ kartu su Jumis žvelgia į ateitį: švarus transportas – švaresnė Klaipėda!

Darbo laikas


Pr – Sk
9:00 – 22:00

Administracijos kontaktai


+370 686 53821
pcluize@newsec.lt

Mus rasite


Šiaurės pr. 15,
LT- 92312, Klaipėda