KIKA – dėl jūsų augintinių laimės ir sveikatos

KIKA – dėl jūsų augintinių laimės ir sveikatos

 

Šiais metais viena ilgiausiai Lietuvoje veikiančių įmonių grupių – KIKA Group – švenčia 30 metų jubiliejų. KIKA įmonių grupę sudaro per 120 parduotuvių turintis mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje ir Estijoje, viena moderniausių sausų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje – „Akvatera“, pasaulinio pripažinimo sulaukęs veislynas „Tauro Kennel“, šiemet įkurta gyvūnų SPA-kirpykla ir mokymų centras „Tauro Grooming Academy“ bei atidarytas įmonės padalinys JAV. Rūpestis augintiniais ir visapusiškas dėmesys jų gerovei visuomet buvo įmonės prioritetas, o tai padėjo suburti platų klientų ratą, lojalumą bei pasitikėjimą kuriamais produktais.

 

Aukščiausios kokybės prekių įvairovė

KIKA tinklas pasižymi itin plačiu prekių asortimentu. Parduotuvėse galite rasti ne tik visaverčių, sveikų ir subalansuotų, Lietuvoje gaminamų sausų pašarų, bet ir kosmetikos, augintinių priežiūros prekių. Čia rasite ir įvairių naminių gyvūnėlių: graužikų, paukščių, žuvų, roplių bei specializuotų prekių jų priežiūrai – nuo kokybiško maisto iki žaislų, rūbų, inventoriaus. Didelė dalis produktų, esančių KIKA parduotuvėse, yra kuriami Lietuvoje.

„Nuo verslo vystymo pradžios iki pat šios dienos, mes nesekame paskui tendencijas, o jas kuriame patys. Nuolatos galvojame apie naujoves, kurios palengvintų augintinio ir šeimininko kasdienybę, bei užtikrintų sveiką ir laimingą gyvenimą mūsų mylimiausiems“– teigia įmonių grupės įkūrėja Janita J. Plungė.

KIKA parduotuvių lentynose galima rasti tokius gerai žinomų prekių ženklus kaip: „Nature‘s Protection“, „Oak‘s Farm“, „HiQ“, „Tauro Pro Line“, „Velvet Paw TOFU“, „MISOKO“, „AMELUM“ ir daugelį kitų. Šių prekinių ženklų produktai yra išbandyti profesionalų, veisėjų ir pamėgti ne tik Lietuvoje ir Estijoje, bet ir visame pasaulyje. Šiai dienai įmonių grupės sukurti produktai yra eksportuojami net į 53 pasaulio šalis.

 

Subalansuota mityba = sveikas augintinis

Ypatingai didžiulį dėmesį KIKA komanda skiria augintinių pašarui, nes mityba – visa ko pagrindas. Tad siekdami, kad kiekvienas augintinis džiugintų mus ilgus metus, būtų sveikas ir turėtų galimybę maitintis tik pačiu geriausiu, kokybišku, subalansuotu maistu, KIKA kartu su pašaro gamintoju AKVATERA LT, UAB atsisako savo pelno dalies ir stoja į augintinių pusę, mažindami kainas sausiems šunų ir kačių pašarams. Net iki -45% mažesnės kainos suteiks galimybę kiekvienam šeimininkui pasirūpinti sveika, subalansuota savo augintinio mityba.

KIKA ekspertai primena, kad labai svarbu yra laikytis taisyklingos mitybos formulės, kurią sudaro 95% pašaro ir iki 5% skanėstai/papildai. Ekspertai taip pat pabrėžia, kad sausą pašarą galima prilyginti taisyklingai, subalansuotai mitybai, nes jo granulėse yra viskas, ko reikia gyvūnui:

 

• aukščiausios kokybės baltymų šaltiniai: lašiša, krilis, balta žuvis, silkė, vabzdžiai;
• vitaminų ir mineralų kompleksai;
• inovatyvūs ingredientai: spanguolės, chia sėklos, žalioji arbata, medetkos;
• natūralūs antioksidantai;
• unikalūs Omega-3 riebalų rūgščių šaltiniai;
• kiti papildomi ingredientai, svarbūs gerai augintinio savijautai ir sveikatai palaikyti.

 

Maistas augintiniui gali būti parinktas ir pagal konkrečius jo poreikius – amžių, kailio spalvą, aktyvumą, veislę: „Maistas, kuris tinka jaunam gyvūnui, visai nebetiks senam. Sterilizuotai katei netiks įprastas kačių maistas, o aktyviam gyvūnui reikės kitokios sudėties pašaro nei mažiau judančiam. Atsižvelgti reikėtų ir į kitus veiksnius, tokius, kaip kailio spalva. Pavyzdžiui rudos ir baltos spalvos šunims tas pats pašaras netiks, nes skiriasi šių gyvūnų poreikiai – rudo kailio atstovams svarbu išlaikyti ryškią kailio spalvą, o baltakailiams šunims bene svarbiausia užduotis yra kovoti su rudomis ašarų dėmėmis. Tad renkantis pašarą visuomet atsižvelkite į konkrečius savo augintinio poreikius“, – skirtumus vardija KIKA veterinarijos gydytoja K. Ausmanė ir primena, kad problemoms spręsti reikėtų pasitelkti visą sprendimų ratą: nuo skanėstų, pašaro iki kosmetikos ir priežiūros priemonių.

 

Lengvesnei augintinio priežiūrai – kirpyklos ir veterinarijos kabinetai

Norint dar labiau palengvinti savo kasdienybę galite atvesti augintinius į KIKA kirpyklas. Jose teikiamos maudymo, kirpimo, higienos priežiūros paslaugos, kurių patikimumą užtikrina įvairiems gyvūnams pritaikyta profesionali įranga: stalai, vonios, džiovintuvai, įrankiai bei Lietuvoje sukurta kosmetika „Tauro Pro Line“, kurioje natūralūs ingredientai sudaro ne mažiau nei 97 proc. produkto sudėties.

KIKA rūpinasi ir augintinių sveikata, todėl net 3 KIKA parduotuvėse yra įkurti veterinarijos kabinetai, daugiau nei 30 KIKA veterinarijos vaistinių. Čia dirbantys patyrę ir kvalifikuoti KIKA ekspertai bei vet. vaistininkai suteiks išsamią konsultaciją ir padės išsirinkti reikiamas priemones augintinio sveikatai.