Kaip tinkamai pasirūpinti augintiniu vasarą?

Kaip tinkamai pasirūpinti augintiniu vasarą?

Vasarą atšilus orams, daug daugiau laiko su augintiniais praleidžiame gamtoje, keliaudami ir kitaip aktyviai leisdami laiką. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog šiuo metų laiku atsiranda ir daug pavojų, kurie gali pakenkti gyvūnų savijautai ir sveikatai.

Dalinamės svarbiausiais patarimais, kaip jums ir jūsų augintiniams jų išvengti.

 

PREVENCIJA. Leisdami laiką lauke, visuomet pasirūpinkite prevencinėmis priemonėsmis nuo erkių, blusų, kurios itin aktyvios vasarą. Priešingu atveju, augintiniams kyla rizika susirgti Laimo liga, babezioze, borelioze ir kt.

 

KARŠTIS. Negalima palikti augintinių automobilyje karštą vasaros dieną – jie gali gauti šilumos smūgį, uždusti, todėl visuomet pasimkite juos kartu su savimi.

Taip pat pasirūpinkite, jog augintiniai visuomet turėtų prieigą prie pavėsio ir vandens, kurio trūkumas gali sukelti dehidrataciją.

 

NUDEGIMAS. Nudegti saulėje gali ne tik žmonės, bet ir gyvūnai – ypač trumpaplaukiai ir turintys šviesų plauką. Nudegimai sukelia skausmą, o ilgainiui net ir odos vėžį, todėl labai svarbu pasikonsultuoti su veterinarijos gydytojais dėl apsaugos priemonių.

 

VEDŽIOJIMAS. Einant pasivaikščioti karštą vasaros, nevedžiokite savo augintinių karštu asfaltu, neleiskite lipti ant metalinių dangų, kadangi taip gali nudegti letenos.

Taip pat nepamirškite pavadėlio – gyvūnai gali pabėgti, pakliūti po mašinos ratais, nubėgti į pavojingas vietas, gauti traumą ir pan.

 

SAUGUMAS. Kuomet namuose atidaryti langai – būkite atidūs, kad augintiniai neišoktų, ar neiškristų per langą, neprisipaustų.

 

Primename, jog PC LUIZĖ įsikūrusioje veterinarijos vaistinėje VET-1 galite rasti įvairių gyvūnų priežiūros prekių, priemonių, kurios padės užtikrinti jūsų augintinių sveikatą, gerą savijautą ir komfortą.

Visą birželio mėnesį čia taikoma -20% nuolaida vaistams nuo erkių ir blusų bei DELTATIC antkakliams!