Kaip paruošti savo organizmą rudens sezonui?

Kaip paruošti savo organizmą rudens sezonui?

Besikeičiant orams, nuo šiltų vasaros dienų link nepertraukiamo lietaus ir artėjant rudens sezonui, mūsų organizmas patiria daugybę iššūkių. Šis perėjimas gali turėti įtakos mūsų sveikatai, todėl labai svarbu skirti laiko ir dėmesio rūpestingam organizmo paruošimui šiai sezono permainai.

 

Rudenį oras tampa vėsesnis ir drėgnesnis, o tai gali paveikti imuninę sistemą bei padidinti jautrumą įvairioms infekcijoms bei ligoms. Todėl svarbu sustiprinti savo imuninę sistemą ir pasiruošti iššūkiams, kuriuos gali sukelti sezono pasikeitimai. Geras būdas tai padaryti – subalansuota mityba, kuri aprūpins organizmą visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis ir vitaminais.

 

Vitaminas C yra vienas iš pagrindinių vitaminų, kuris padeda sustiprinti žmogaus imuninę sistemą bei padidina organizmo atsparumą infekcijoms. Jis gausiai randamas ne tik citrusiniuose vaisiuose, bet ir kituose šviežiuose vaisiuose bei daržovėse. Taip pat, svarbu nesustoti judėti – fizinis aktyvumas padeda pagerinti kraujotaką, stiprina širdį ir plaučius bei pagerina bendrą fizinę būklę.

 

Nepamirškite ir apie savo emocinę gerovę. Rudenį gauname mažesnį saulės šviesos kiekį, kuris gali paveikti nuotaiką ir energijos lygį. Šiai problemai spręsti yra naudojama šviesos terapija, tačiau taip pat svarbu ieškoti būdų, kaip palaikyti teigiamą nuotaiką. Tai gali būti mėgstamas sportas, meditacija ar tiesiog laiko leidimas su artimaisiais.

 

Taip pat, atėjus rudeniui, reikia skirti ypatingą dėmesį savo odai. Sumažėjus oro temperatūrai, oda tampa sausesnė ir gali būti lengviau sudirginama. Naudojant drėkinamąjį kremą ir tinkamai prižiūrint odą, galima išvengti nemalonių problemų.

 

Norint tinkamai pasiruošti rudens sezonui ir palaikyti gerą savijautą, svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir rūpintis savimi jau dabar. Rūpestingas imuninės sistemos stiprinimas, subalansuota mityba, emocinės gerovės palaikymas ir tinkama odos priežiūra – tai tik keletas būdų, kaip pasirūpinti savo organizmu šiuo vėsiu metų laiku.

 

Daugiau apie imuninės sistemos stiprinimą arba odos priežiūrai tinkamus produktus, kviečiame sužinoti apsilankius Camelia vaistinėje, įsikūrusioje PC Luizė.