Kaip paruošti namus vasarai?

Artėjant vasarai norisi ir namuose susikurti jaukią atmosferą, o gal net atsinaujinti interjerą, kad šiltąjį sezoną pasitiktumėme gaiviuose, švariuose namuose! Dalinamės keletu patarimų, ko svarbu nepamiršti.

 

ŠVARA. Vienas svarbiausių darbų, ko reikėtų imtis po žiemos sezono – valymas. Tam, jog jis būtų efektyvus, patariama naudoti valymo techniką „iš viršaus į apačią“ – pradėti nuo viršutinių aukštų ir lubų, kadangi tokia kryptimi krinta dulkės.

 

ŠVIESA. Langų valymas – taip pat vienas svarbiausių aspektų, kuris ne tik suteiks estetikos bendram namų įvaizdžiui, bet ir suteiks daugiau šviesos.

 

BALDAI IR GRINDŲ DANGA. Labai svarbu po žiemos sezono atnaujinti baldų apmušalus, kilimus, kadangi jie prikaupia dulkių, nešvarumų bei įvairių kvapų.

 

GAIVINIMAS IR KVĖPINIMAS. Nepamirškite pasirūpinti ir lovos čiužiniu, nuo kurio priklauso miego ir poilsio kokybė – atgaivinti čiužinio kvapą padeda eteriniai aliejai, kurie pasižymi raminamosiomis savybėmis.
Nepamirškite ir spintų – žiemą jose laikomi nenaudojami rūbai, patalynė ir kiti daiktai taip pat prisigeria nemalonaus kvapo, todėl rekomenduojama juos išvėdinti, naudoti specialius gaiviklius.

 

Žinoma, nepamirškite ir specialių priemonių – atsižvelkite, ar jos skirtos tam tikriems paviršiams, medžiagoms, kad joms nepakenktumėte ir išgautumėte geriausią rezultatą.