Džiovintų vaisių, riešutų ir sėklų svarba imuniteto stiprinimui

Džiovintų vaisių, riešutų ir sėklų svarba imuniteto stiprinimui

Žiemai tampant pavasariu mūsų kūnas privalo prisitaikyti prie kintančių temperatūrų ir aplinkos sąlygų. Dažnas lietus, stiprus vėjas ir apgaulinga saulė gali mums pakenkti, susilpninti organizmą. Todėl norint išlikti sveikam, imuninės sistemos palaikymas šiuo metu yra itin svarbus. Laimei, gamta mums teikia daugybę natūralių, imunitetą stiprinančių maisto produktų įskaitant džiovintus vaisius, riešutus, sėklas ir medų, o kiekvienas iš jų atlieka svarbų vaidmenį mūsų sveikatos palaikymui.

 

Džiovinti vaisiai, tokie kaip abrikosai, figos ir razinos, yra koncentruotas vitaminų, mineralų ir antioksidantų, būtinų imuninės sistemos palaikymui, šaltinis. Džiovintuose vaisiuose ir uogose yra gausu vitaminų C ir A, kurie stiprina imuninę sistemą ir padeda apsisaugoti nuo sezoninių grėsmių. Be to, renkantis džiovintus vaisius be pridėtinio cukraus ar konservantų gauname visą jų maistinę naudą nepakenkiant sveikatai.

 

Taip pat ir riešutai, tokie kaip migdolai, graikiniai riešutai, anakardžiai, ir sėklos, kaip moliūgų, saulėgrąžų ir chia, yra kupini imunitetą palaikančių maistinių medžiagų. Juose randami vitaminas C, vitaminas E, cinkas ir selenas padeda sunaikinti laisvuosius radikalus ir stiprina imuninę funkciją bei gerina imuninį atsaką. Riešutuose taip pat gausu baltymų bei sveikųjų riebalų, kurie sustiprina organizmą ir padeda kovoti su įvairiomis ligomis ir peršalimais.

O kaip gi nepaminėjus medaus, visiems žinomo natūralaus sveikatos eliksyro? Neapdorotas medus pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis funkcijomis, jame gausu antioksidantų, kurie suaktyvina imuninį atsaką į ligas ir infekcijas.

 

Be visų paminėtų produktų žmogaus imunitetui yra svarbi ir aplinka, kurioje esame, oras, kuriuo kvėpuojame. Rinkdamiesi ekologiškus produktus prisidedame prie gamtos tausojimo, o užtikrindami sveiką aplinką saugome ir savo sveikatą.

 

Todėl palaikykime savo imuninės sistemos stiprybę ir aplinkos gerovę rinkdamiesi ekologiškus produktus iš Du Medu esančios PC Luizė. Čia rasite gausų kepinių, kruopų, džiovintų vaisių ir riešutų pasirinkimą. Saugokite savo sveikatą besimėgaudami ne tik sveikais, bet ir skaniais užkandžiais!