Ar žinote kokia dovana tinka kiekvienai progai?

Ar žinote kokia dovana tinka kiekvienai progai?

Pasaulyje, pripildytame materialinių gėrybių, gėlių dovanojimas yra ypatingas meilės ir dėkingumo ženklas. Nesvarbu ar tai dovana, nuoširdus atsiprašymas ar meilės gestas, gėlės bet kurią progą gali paversti gražesne, unikalesne, ypatingesne.

 

Gėlės iš tiesų ypatingos. Ne tik kiekvienas žiedas, bet ir skirtingos jų spalvos turi skirtingas prasmes. Turbūt visi esame girdėję, kad raudonos rožės byloja apie meilę ir aistrą, tačiau ar žinojote, jog geltona rožė simbolizuoja draugystę ir naują pradžią, o rožinė susižavėjimą, džiaugsmą ir dėkingumą? Na, o renkantis puokštę, įvairių žiedų simbolizmai susipina vienas su kitu, taip pagilindami savo reikšmę. Kiekviena gėlė turi savo tylią žinutę, todėl ji tampa puikia dovana bet kuriam žmogui Jūsų gyvenime.

 

Be to, gėlės turi teigiamą poveikį mūsų savijautai ir gerovei. Moksliniai tyrimai rodo, jog gėlės akimirksniu paveikia asmenį – gavę gėlių žmonės iš karto pajunta džiaugsmą ir dėkingumą, o šis pasireiškia visose amžiaus grupėse! Tačiau tai dar ne viskas – gėlės turi ir ilgalaikį poveikį mūsų savijautai. Jos mažina streso lygius, jas matydami žmonės jaučiasi mažiau prislėgti ir susijaudinę, bei patiria didesnį pasitenkinimą gyvenimu. Pasaulyje, pilname triukšmo ir šurmulio, gėlių puokštės dovana yra tarsi švelnus priminimas sustoti ir atsikvėpti, pasidžiaugti akimirka ir nusišypsoti.

 

Gėlės yra ne tik dovana, jos yra augimo, grožio ir abipusio ryšio simbolis, paverčiantis kiekvieną progą ir šventę jaukesne ir šiltesne. Na, o artėjančių Velykų proga kodėl gi nenustebinus ir nenudžiuginus savo artimųjų gražiausia augančia pavasario dovana. Užsukę į PC Luizė esantį gėlių saloną „LaFleur“ rasite platų puokščių ir skintų gėlių pasirinkimą, o čia dirbantys floristai meistriškai sukomponuos gražiausias ir prasmingiausias puokščių kompozicijas. Leiskite gėlių grožiui ir dovanojimo džiaugsmui praskaidrinti Jūsų šventes.